pattern-lines

GENEL PRENSİPLERİMİZ

7/24 ulaşılabilir olmak, ürünü iyi tanımak, misafirin istekleri doğrultusunda, doğru ürünü sunmak, tesisin + özelliklerini sunarak satışa ikna etmek, tarafsız olmak, tesisin maddi ve manevi çıkarlarını göz önünde bulundurarak satış yapmaktır.

FARKIMIZ

SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları yapmak.

Web sitesi analiz ve hatalarının düzeltilmesi.

Sosyal Medya hesaplarının Business İşletme hesaplarına geçirilmesi ve optimize edilmesi.

Tesise uygun kitle hedeflemesi yapılması.

Tesise özel misafir datası oluşturup, anlık raporlar halinde iletilmesi ve CRM oluşturulması.

Mobil Facebook ve Instagram Reklamları

Display Kreatif Reklam

Söz konusu reklam Facebook tüm mobil haber kaynaklarında, site haber kaynaklarında, Audience Network cihazlarda, Audience Network Ara Reklamlarda, Audience Network Yayın İçi Video olarak ve Instagram Akışı olarak yayınlanır. Extra olarak tabletler ve masaüstü cihazları kapsar. Reklam üzerinden otelin web sitesindeki rezervasyon modülüne bağlantı verilerek hem satış gerçekleştirilir, hem de siteye trafik çekilir.

Instagram Kreatif Reklam

Söz konusu reklam Instagram da tüm mobil haber kaynaklarında, site haber kaynaklarında, Audience Network cihazlarda, Audience Network Ara Reklamlarda, Audience Network Yayın İçi Video olarak ve History Akışı olarak bölgeye özel yayınlanır. Extra olarak tabletcihazları kapsar. Reklam üzerinden otelin web sitesindeki rezervasyon modülüne bağlantı verilerek hem satış gerçekleştirilir, hem de siteye trafik çekilir.

Single Video Kreatif Reklam

Söz konusu reklam ort. 15sn uzunluğunda Facebook tüm mobil haber kaynaklarında, site haber kaynaklarında, Audience Network cihazlarda, Audience Network Ara Reklamlarda, Audience Network Yayın İçi Video olarak ve Instagram Akışı olarak yayınlanır. Extra olarak tabletler ve masaüstü cihazları kapsar. Reklam üzerinden otelin web sitesindeki rezervasyon modülüne bağlantı verilerek hem satış gerçekleştirilir, hem de siteye trafik çekilir.

Döngü Kreatif Reklam

Söz konusu set kreatif reklamdan oluşur ve az yer kaplayarak 9 farklı resmi slide şeklinde sunar. Facebook tüm mobil haber kaynaklarında, site haber kaynaklarında, Audience Network cihazlarda, Audience Network Ara Reklamlarda, Audience Network Yayın İçi Video olarak ve Instagram Akışı olarak yayınlanır. Extra olarak tabletler ve masaüstü cihazları kapsar. Reklam üzerinden otelin web sitesindeki rezervasyon modülüne bağlantı verilerek hem satış gerçekleştirilir, hem de siteye trafik çekilir.

Google Adwords Reklamları

Google Arama Ağı Reklamlarına reklam verdiğinizde kullanıcılar ihtiyaçları olan ürün ve hizmetleri arama alanına yazarlar ve sonra ara butonuna bastıktan sonra reklam yazan alanlarda sizin reklamınızda diğer reklam verenler gibi 5 dakika içerisinde görüntülenmeye başlar ve hemen müşteri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google Mobil Reklamı cep telefonu üzerinden google üzerinde arama yapan kullanıcılara gösterilen reklamlardır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de cep telefonu kullanımının artması ile son derece hızlı müşteri dönüşümleri elde edilmektedir. Özellikle çilingirler, sağlık sorunları ile ilgili aramalar mobil platform üzerinden daha çok yapılmaktadır.

Youtube Reklam: Üzerinde milyarlarca video barındıran youtube, googledan sonra dünyanın ikinci en büyük arama motorudur. Youtube üzerinde sağlık, ev işi, dekorasyon, eğlenceli videolar, müzikler vb. videolar bulunmaktadır. Google video reklamları ile youtube üzerinde hedef kitlenizdeki kişiler video seyretmeleri yapıyorken sizin reklamınız gösterilebilir ve o kullanıcının dikkati reklamınıza çekilerek ürün ve hizmetinizle ilgili destekleyici satış veya direk satışlar yapılmaktadır.

Haber siteleri, forum ve bloglara reklam: Google’ın yayıncı ağında milyarca websitesi sizin ve diğer reklam verenlerin reklamlarını yayınlamak üzere hazır bekliyor.

Google Yeniden Pazarlama

Web sitenize tıklama başı, gösterim olarak elde ettiğiniz müşterilere ve radyo, TV, gazete, dergi aracılığı ile sitenizi ziyaret edip bilgi alıp çıkan kullanıcılara tekrar ulaşabilseniz ne güzel olurdu değil mi? Google yeniden pazarlama ile web sitenize bir kere ziyaret eden kullanıcının bilgisayarına küçük bir çerez bırakılır ve kullanıcı web sitenizden çıktıktan sonra başka siteleri dolanıyorken de ona özel yeni reklamlar gösterilebilir.

Google Analytics

Google Analytics teknik anlamda reklamlarınızın yatırım getirisini ölçmenize ve ayrıca Flash, video ve sosyal ağ siteleriniz ile uygulamalarınızı izlemenize olanak sağlayan ücretsiz web site performans analiz servisidir. Diğer bir genel tanımla da, bir web sitesinin tüm ziyaretçi istatistiklerini anlık olarak takip etmenizi sağlayan ayrıca geçmiş bilgileri de arşivleyebilen gelişmiş raporlama ve analiz aracıdır. Siteniz hangi sıklıkta ziyaret ediliyor, bu ziyaretçiler hangi linkler üzerinden size ulaşıyor, lokasyonları neresi, sitenizin hangi sayfası daha fazla tıklanıyor, sitenizde geçirilen süreler miktarları gibi birçok sorunun cevabını Google Analytics sayesinde öğrenebilirsiniz.