1. MAXİREZ ONLNE REZERVASAYON MODULU NEDİR? -  tamamen online olup, web sitelerinize yerleştirilen online rezervasyon moduluyle , otelinizin en iyi fiyata satılmasını sağlamaktadır. Ekibimizin , web sayfanızla ilgili işlemleri bitirdikten sonra , gerek sosyal medyada gerekse arama motorlarında yapılacka reklamlarla , sizin ulaşamadığınız müşteri portföyüne ulaşarak , sizin otelinizde konaklama yapmasını sağlamaktayız. Her otele ait telefon numaralarına gelen çağrılar, profosyonel ekibimiz tarafından cevaplandırılarak satışa dönüştürülmesi sağlanmaktadır.
  2. UCAK MODÜLU VARMI? - Var . Otellerinizin satını yaparken , oda alımlarında direk olarak uçak la paket ve transferle paket yapılarak , dinamik paket satışı yapılabilir .
  3. REZERVSASYONLAR NASIL YAPILIR - Otelinizin web sitesine giren bir kişi , online rezervasyon modulunden fiyat hesaplattıktan sonra , 3 adımda cok basit bir sekilde rezervasyonunu gercekleştiririr.
  4. MODULU NASIL YERLEŞTİREBİLİRİM ? - Modulu , profosyonel web yazılımcılarımız , FTP şifreleriniz geldikten sonra 10 dakika içersinde yerleştirilir ve satışa hazır olur.
  5. SİSTEMDE KAÇ DİL VAR ? - Sistemimizde Turkce , almanca , inglizce ve Rusca dilleri mevcuttur.
  6. TEK YETKİLİ PAZARDA NASIL SATIŞ YAPILIR ? - Sistemimiz IP bazlı calıstığı için , ülkelere veya pazarlara gore satış açılıp kapatılabilir.
bootstrap carousel
Adres

Tekeloğlu Cd. Astur Manolya Sitesi No: 90-A Kat 4
Muratpaşa / ANTALYA


İletişim

Email: info@maxirez.com 
Telefon : 0242 324 3 339
Callcenter : 0850 533 1 533

Linkler

Tatilmaximum